Blog

Во многом благодаря высокой доходности инвестиций в…

Анализ BTC/USD. Прогноз биткоина (BTC) на сегодня и неделю 28 января – 3 февраля 2019 года. Чем дальше, тем сложнее … Мы продолжаем писать статьи, в которых рассказываем о возможных сценариях развития ситуации на рынке криптовалют, а частности на графике Bitcoin (BTC). […]

В Сумах презентували громадську Дорожню карту реформ.

Чи можливо, щоб реформи зробили себе самі? Які загрози для впровадження реформаторських ініціатив існують на місцевому рівні? Як пересічні громадяни можуть долучитися до творення змін у місті та країні?

Цього тижня в Сумах презентували громадську Дорожню карту реформ, розробкою якої займалася коаліція неурядових організацій Сумська платформа реформ, що створена за принципом Реанімаційного пакету реформ. Суть діяльності Платформи її учасники формулюють наступним чином: 9 громадських об’єднань (яких у процесі діяльності може стати більше) створили майданчик для сприяння впровадженню реформ на місцях.

На сьогодні до коаліції входять БО “Громадський фонд “Суми”, ГО “Місто розумних”, ГО “Інтернет-право:UA”,

Сумська платформа реформ оголошує тендери

Коаліція Громадських організацій «Сумська платформа реформ» в рамках проекту «Реалізація Дорожньої карти реформ м. Суми» оголошує тендери на залучення зовнішніх експертів для аналізу даних, реалізації ініціатив та розробки рішень у 4 напрямках:

  • організація проведення місцевої ініціативи,
  • внесення змін до положень про петиції та бюджет участі,
  • адвокація забезпечення зупинок графіками руху маршруток,
  • наповнення даних карти ремонтів OpenBudget.

Метою зовнішнього експертного залучення є підвищення ефективності реалізації усіх пунктів Дорожньої карти впровадження місцевих реформ завдяки експертному аналізу проблем, конкретних ситуацій та потреб через проведення консультацій та роботи з мешканцями міста,

Як Сумигаз “нагріває” абонентів.

З жовтня абоненти ПАТ “Сумигаз” отримують рахунки із завищеними показниками, бо постачальник газу почав здійснювати корегування показників лічильників на щомісячний температурний коефіцієнт, додаючи до реального споживання 1-5% від спожитого рівня зайвих кубометрів (в залежності від місяця року та відстані розміщення лічильника).

В листопаді Національна комісія, що здійснює регулювання  у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), розглянувши дане питання, заборонила Сумигазу та решті “облгазів Фірташа” здійснювати дані маніпуляції по відношенню до побутових споживачів. Рішення від 23.11.2018 стосовно місцевого постачальника за  посиланням

Проте, не зважаючи на заборону НКРЕКП проводити корегування показників споживання газу до т.зв. стандартних умов,

І знов “контракт останньої надії”?

У Сумського НВО з’явивився шанс отримати контракт на 1 мільярд гривень. Чи скористається завод цією можливістю?

Останнім часом у сумчан досить часто на вустах містоутворююче колись підприємство ПАТ “Сумське НВО”: то через відсутність опалення у споживачів Котельні Північного Промвузла, то щодо заборгованості із заробітної плати працівників, то стосовно намагань продати місту Клуб Юних Техніків чи Палац Культури. Причина всьому – недостатність обігових коштів підприємства, викликана в т.ч. і відсутністю серйозних контрактів.

Моніторячи систему публічних закупівель ProZorro, ми натрапили на оголошення про тендер однієї із філій АТ “Укртрансгаз” – “Дирекції з будівництва та реконструкції газотранспортної системи” на Реконструкцію компресорного цеху №4 дотискувальної компресорної станції “Більче-Волиця”