Ещё в одной области Украины, распоряжением главы ОДА, внедрена электронная Система електронних державних закупівель ProZorro.
В Сумской же области, руководствуясь “…виваженим рішенням, в тому числі з правового боку…”, электронная системы гос. закупок отнесена в ранг такой, которая “…матиме ознаки перевищення повноважень з боку голови, суперечитиме вимогам антикорупційного та антимонопольного законодавства в частині створення монопольного середовища та надання неправомірної переваги окремим юридичним особам, які надають платні послуги…” (из комментариев заместителя главы Сумской ОДА под предыдущим постом этой тематики: https://www.facebook.com/yehor.huben…/posts/891499390918934…)
Короче говоря, вокруг все вражины, с превышением полномочий злостно и коррупционно внедряют элемент системы противодействия коррупции (что являет собой система электронных гос. закупок), а мы в Сумской области, героически держимся и не сдаём свои позиции!
Виважено переможемо!

P.S. А потом удивляемся “И шо у нас полицию в последнюю очередь внедряют?”, “И шо мы вечно в хвосте поезда плетёмся?”? “И шо ж за несправедливость к нам “в центре” такая?”..

 

11953025_909351039113006_6481665830527754045_n

 

 

Закарпатська ОДА переводить закупівлі (свої та підпорядкованих органів) у електронний формат! Дякуємо Hennadiy Moskal та Vasyl Turok!
Вітаємо у Система електронних державних закупівель ProZorro нових замовників із краю сонячного бренді, букових лісів та старовинних замків!
9-го вересня у Ужгороді пройде семінар для замовників, який проведе Kristina Goutsalova %-)
Хто останній із ОДА підключиться – тому має бути дуже соромно!
Смайлик «smile»

Нагадую, що всі закупвлі, у тому числі і закарпатські, ви можете побачити на bi.prozorro.org